BBF celebrates 12 years of innovation

0 Comments

Bangladesz Brand Forum, platforma, na której kreatywne umysły spotykają się i dzielą wiedzą, wkracza w tym miesiącu w 13. rok. Począwszy od pojedynczego biurka w 2007 r. Think tank ewoluował w platformę promującą wiedzę, innowacje i kreatywność. Interesariusze z branży, liderzy biznesu i decydenci często dzielą się swoimi dwoma centami na różne inicjatywy forum.

We wczesnych latach, kiedy idea promowania marek, kreatywności i wiedzy nie była zbyt rozpowszechniona, Bangladesz Brand Forum (BBF) podjął śmiałe kroki, które stały się normami dziesięć lat później. Od uznania kreatywnej komunikacji po raz pierwszy w branży po nagradzanie najbardziej lubianych marek w kraju, BBF jest pionierem w inicjatywach budowania społeczności.

Po uruchomieniu Commward tylko dziewięć reklam otrzymało nagrody. W wydaniu 2018 „Commward”, zgodnie z komunikatem prasowym, przyznano 85 prac.

Co więcej, znak rozpoznawczy nagrody Best Brand jest obecnie powszechnie uznawany przez ogół konsumentów w całym kraju. Miesięcznik BBF dociera do liderów korporacyjnych i zapewnia najnowocześniejsze myślenie biznesowe i wiedzę z Bangladeszu i całego świata.

Więcej: https://www.thedailystar.net/city/news/bbf-celebrates-12-years-innovation-1735402

Categories:
See LinkedIn profile: https://www.linkedin.com/in/arturdziedzic/